UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powstanie Warszawskie. Prosty i skuteczny sposób na eksterminację polskiej inteligencji i ludności cywilnej łapami niemieckiego okupanta domu nazistowskiego tak, by po wojnie ubecko stalinowskie mordownie miały mniej zajęcia i generalnie mniej kłopotów z ludźmi świadomymi i wykształconymi przez pięć lat ciężkiej pracy z narażeniem życia nauczycieli i uczniów Tajnych Kompletów. Czy ktoś ma zamiar to osiągnięcie rozliczyć, czy już do końca świata będziemy w podniośle żałosnym nastroju wspominać powstańczy zryw, który, nawet z ówczesnej perspektywy, był beznadziejnie głupim posunięciem. Zwłaszcza, że promowanym przez stalinowskich propagandystów na falach eteru...

GłębokaMyśl

Anuluj