UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jak Niemcy w 1934 - Czasem jak czytam te wasze lewackie wypociny te wieczne pretensje to się zastanawiam kim wy jesteście wieczni malkontenci ujadacze tylko kąsacie gryziecie wszystkich a ilu z was było w stanie np wczoraj w taką pogodę wyjść z domu i podejść pod pomnik na chwilę zadumy? Ilu zdecydowało się trochę zmoknąć poświęcić swój Czad?

Niszczlewactwo

Anuluj