UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podejdź na sobotni mecz lewacki przygłupie i się spytaj. Ci kibole jak ich nazywasz przynajmniej przyszli w deszcz odśpiewali hymn złożyli wieńce a ty co zrobiłeś oprócz ujadanie tu na nich?
Niszczlewactwo
Podejdź na sobotni mecz lewacki przygłupie i się spytaj. Ci kibole jak ich nazywasz przynajmniej przyszli w deszcz odśpiewali hymn złożyli wieńce a ty co zrobiłeś oprócz ujadanie tu na nich?
Niszczlewactwo