UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podejdź na sobotni mecz lewacki przygłupie i się spytaj. Ci kibole jak ich nazywasz przynajmniej przyszli w deszcz odśpiewali hymn złożyli wieńce a ty co zrobiłeś oprócz ujadanie tu na nich?

Niszczlewactwo

Anuluj