UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jak Niemcy w 1934 - Wystarczy że będą bronić Polaki przed takimi lewakami jak Ty połowa tu komentujących tylko przed monitorami jest bohaterami. Śmierdzące lenie do pięt niedorastacie tym kibicom. Oni przynajmniej poświęcają swój czas aby przyjść złożyć wieniec a wy? Wiecznie ujadacze tylko szczekacie jak kundla za monitorem.
Niszczlewactwo