A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Anna Jakubowska "Paulinka", której prokuratorka z Prokuratury Okręgowej i szef Sądu Okręgowego w Warszawie chcą odebrać przyznane sądowym wyrokiem zadośćuczynienie za 64 miesiące spędzone w stalinowskim więzieniu, nie jest pierwszą ofiarą tej polityki.
Ciekawe, ilu z tych patriotów kiboli wie, czym było KEDYW, kim był Zośka itp? Pewnie tak, jak kibole pewnej drużyny że stolicy, w jednym z wywiadów dostępnych na YouTube, posiadają porażającą wiedzę na ten temat. "Zośka"? Pani woźna w szkole była Zośka. Spoko babka. Dziękuję, tyle w temacie. Polecam do obejrzenia:kibice Legii o powstaniu.
"Dwa białoruskie śmigłowce przekroczyły podczas ćwiczeń polską granicę" A pisowskie żołdaki służą do mszy w tym czasie. Myślicie że NATO będzie chciało bronić pislamadu? Nie sądzę
Niemcy muszą Polsce wypłacić 6 220 609 000 000 złotych zadośćuczynienia za zbrodnie na Polakach.
Serce boli, gdy się na to wszystko patrzy. Nie tylko ze względu na samych powstańców, starych, schorowanych, odchodzących jeden po drugim. Także ze względu na tych polityków, którzy publicznie wychwalają ich heroizm, a potem tak ich lekceważą. Którzy latami budują mit Powstania Warszawskiego, jako słusznego i bohaterskiego zrywu, a potem z cynicznym uśmiechem próbują zniszczyć legendę jego uczestników. Serce boli, gdy się widzi, jacy ludzie rządzą Polską.
Gen. Ścibor-Rylski też wcześniej na ten temat się nie rozwodził podczas uroczystości rocznicowych. Za to protestował przeciwko prawicowym ekscesom na tych uroczystościach i poparł Bronisława Komorowskiego na prezydenta RP. Po dojściu PiS do władzy przeciwko dobiegającemu setki generałowi wszczęto śledztwo lustracyjne. Tak się PiS odpłacił powstańcowi „gorszego sortu”.
@Pislamad w Europie - Taka dzisiejsza pisowska UBecja. Niszczą to co polskie
Jesteśmy głęboko oburzone faktem, że Jarosław Kaczyński ośmielił się wystąpić przeciwko tak słusznie demonstrującym młodym Polkom i Polakom, mając przypięty znaczek POLSKI WALCZĄCEJ. Nie ma do tego znaku żadnego prawa. Wykorzystywanie tego znaku w takiej sytuacji jest dla nas niedopuszczalne"
. radiozet.