UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powstanie Warszawskie. Prosty i skuteczny sposób na eksterminację polskiej inteligencji i ludności cywilnej łapami niemieckiego okupanta domu nazistowskiego tak, by po wojnie ubecko stalinowskie mordownie miały mniej zajęcia i generalnie mniej kłopotów z ludźmi świadomymi i wykształconymi przez pięć lat ciężkiej pracy z narażeniem życia nauczycieli i uczniów Tajnych Kompletów. Czy ktoś ma zamiar to osiągnięcie rozliczyć, czy już do końca świata będziemy w podniośle żałosnym nastroju wspominać powstańczy zryw, który, nawet z ówczesnej perspektywy, był beznadziejnie głupim posunięciem. Zwłaszcza, że promowanym przez stalinowskich propagandystów na falach eteru...
GłębokaMyśl