A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblążanie dumni z PIS - Ciebie wet przyjmą bez kolejki
Zdrajcy narodu won z Polski. Idzicie pilnować interesów Niemiec.
Gelert niech pilnuje parkingu bo szpital ma w d.. a nisan niech pilnuje wagi tyle mozecie
i znowu wchodze pod fajrant zobaczyć co się dzieje w naszym mieście i znowu widzę te obłąkane desperacją twarze. drodzy państwo, wy macie już wiek emerytalny, dajcie sobie spokój z polityką. ludzie was po prostu nie chcą
PO-wcy sami by z wielką chęcią sfałszowali wybory. Już raz to zrobili w 2011 roku (12 lat temu),
Wy to się możecie rozebrać i ubrań pilnować
@Wściekły wyborca - Pilnować to ciebie trzeba w zakładzie psychiatrycznym żebyś już nigdy z niego nie wyszedł ubeku
Zaraz zaraz a czy to nie ta ekipa jest współwinna doprowadzenia kolei nadzalewowej do ruiny? A czy to nie oni odpowiadają za doprowadzenie basenu przy spacerowej do ruiny? A czy to nie oni przekonywali wraz z panią thun że przekop jest niepotrzebny bo można pływać przez Rosję? A czy to nie oni mówili że polska istnieje tylko teoretycznie? A czy to nie oni donoszą na Polskę w Brukseli? A czy to nie oni są prounijni a tym samym chcą aby Polska nie była krajem suwerennym? A czy to nie oni ramię w ramię z PIS segregowali Polaków na tych co się poddali eksperymentowi medycznemu i tych normalnych? A czy to nie oni popierali snaitaryzm w tym areszty domowe, szkodliwe lockdowny, palowanie milicji za brak maski? Jeśli na któreś z tych pytań można odpowiedzieć tak tzn że to są lucyferianie i zdrajcy. Wiecie co z takimi robić? I pytanie dodatkowe co motorówka zrobił dla Elbląga? A może dla kraju?
To Platforma Obywatelska próbuje zmanipulować wyniki wyborów. Jak oni wystawili Nitrasa do pilnowania wyborów no to już Polakom i Polkom powinna się czerwona lampka zaswiecieć. Skoro PO-wcy tak bardzo nie są zadowoleni z wyników wyborów to po co w nich biorą udział. A w ogóle te ludzie powinni mieć zakaz startowania w polskich wyborach za: szkalowanie Polski, donoszenie na Polskę, działania na szkodę Polski, znieważenie ludzi, którzy bronią naszej granicy
@Mama Stiflera - Mama Stiflera - Jestem Paul Fintch. Wiesz co dziś robimy. Tylko wtedy bez bezzasadnego chwalenia tego pisu poproszę.