UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaraz zaraz a czy to nie ta ekipa jest współwinna doprowadzenia kolei nadzalewowej do ruiny? A czy to nie oni odpowiadają za doprowadzenie basenu przy spacerowej do ruiny? A czy to nie oni przekonywali wraz z panią thun że przekop jest niepotrzebny bo można pływać przez Rosję? A czy to nie oni mówili że polska istnieje tylko teoretycznie? A czy to nie oni donoszą na Polskę w Brukseli? A czy to nie oni są prounijni a tym samym chcą aby Polska nie była krajem suwerennym? A czy to nie oni ramię w ramię z PIS segregowali Polaków na tych co się poddali eksperymentowi medycznemu i tych normalnych? A czy to nie oni popierali snaitaryzm w tym areszty domowe, szkodliwe lockdowny, palowanie milicji za brak maski? Jeśli na któreś z tych pytań można odpowiedzieć tak tzn że to są lucyferianie i zdrajcy. Wiecie co z takimi robić? I pytanie dodatkowe co motorówka zrobił dla Elbląga? A może dla kraju?

Mama Stiflera