215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie tak wcale dawno sami "pilnowali" swoich "wyborów", że o wynikach poinformowali po tygodniu. Już wówczas powinni przegrać, ale sami wiedzą co robili i teraz sami się boją. Nigdy więcej PO. Nie i....
(2023.07.27)

info

24  
  6
a co? i tak oszukacie?
(2023.07.27)
@Mama Stiflera - Coś Ci się lalko odkleiło i to porządnie... ustalono już że PiS kablował w Brukseli wcześniej i zapomniał wół jak cielęciem był jak mawiają. Opozycji dokleimy winę za lockdown zdrowo Cię grzeje pod tym deklem. Pali się pod tymi stołkami PiS winnych będą szukać przegranej kampanii. Wtedy będzie to cyrk aż miło będzie patrzeć.
Marcin40 (2023.07.27)
Czy pilnowała będzie "obłąkana" Joanna męczennica i patronka obecnej kampanii PO, a może mistrzyni pięknej mowy polskiej - Lempart? Ta ostatnia powinna żegnać wyborców swoim ulubionym słowem z tak charakterystycznym gardłowym "ć" na końcu.
(2023.07.27)

info

24  
  4
Za rządów PO-PSL dzieci były zabierane z powodu ciężkiej sytuacji finansowej, ponad 800 tys. Dzieci było niedożywionych. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości tym rodzinom się pomaga
(2023.07.27)

info

27  
  10
POwcy. Oj boli, oj boli, że wasz Rafałek przegrał
(2023.07.27)
@­­­­­­Np. - Sam sobie zaprzeczasz. Jeżeli byłbyś człowiekiem przyzwoitym i miał w sobie choć krztynę patriotyzmu nie atakował byś naszego rządu który wszystko co może robi tylko z myślą o ojczyźnie ani tym bardziej nie stał byś po stronie ludzi podłych, którzy tylko myślą jak nogę mu podstawić.
TeofilSkorupa (2023.07.27)
Spadajcie do Niemiec albo do Rosji (Putina)
(2023.07.27)

info

24  
  6
@TeofilSkorupa - Stalin miał wrogów ojczyzny, Hitler też miał wrogów ojczyzny. Mój dziadek sześć lat na Syberii spędził... jako wróg ojczyzny. Najdziwniejsze, że najwięcej wrogów ojczyzny w historii maja zawsze oszuści autokraci, tyrani. Nigdy nie szanowałem PO i kiedyś nawet pisałem "PIS i PO, to samo zło" Niestety, po tym co zrobił PIS z gospodarką, będę zmuszony głosować na partię, która ma szanse wygrać i odsunąć PIS od władzy. To jak zwykle to mniejsze zło, ale mniejsze. A slogan "wróg ojczyzny" jest dla mnie tylko sloganem "wróg polityczny" Podaj Teofilu aktualny dług Polski, bo pewno wiesz. Ja wiem, w internecie na rządowej stronie można po poszukaniu znaleźć, podpowiem. Podaj proszę.
­­­­­­Np. (2023.07.27)
@­­­­­­Np. - Jeszcze powiedzonko: Dobrego gospodarza poznasz kolego.. zawsze po długach jego. Dziękuję
­­­­­­Np. (2023.07.27)