UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i znowu wchodze pod fajrant zobaczyć co się dzieje w naszym mieście i znowu widzę te obłąkane desperacją twarze. drodzy państwo, wy macie już wiek emerytalny, dajcie sobie spokój z polityką. ludzie was po prostu nie chcą

Jacyna

Anuluj