UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i znowu wchodze pod fajrant zobaczyć co się dzieje w naszym mieście i znowu widzę te obłąkane desperacją twarze. drodzy państwo, wy macie już wiek emerytalny, dajcie sobie spokój z polityką. ludzie was po prostu nie chcą
Jacyna