UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i znowu wchodze pod fajrant zobaczyć co się dzieje w naszym mieście i znowu widzę te obłąkane desperacją twarze. drodzy państwo, wy macie już wiek emerytalny, dajcie sobie spokój z polityką. ludzie was po prostu nie chcą

Jacyna