UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To Platforma Obywatelska próbuje zmanipulować wyniki wyborów. Jak oni wystawili Nitrasa do pilnowania wyborów no to już Polakom i Polkom powinna się czerwona lampka zaswiecieć. Skoro PO-wcy tak bardzo nie są zadowoleni z wyników wyborów to po co w nich biorą udział. A w ogóle te ludzie powinni mieć zakaz startowania w polskich wyborach za: szkalowanie Polski, donoszenie na Polskę, działania na szkodę Polski, znieważenie ludzi, którzy bronią naszej granicy