UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To Platforma Obywatelska próbuje zmanipulować wyniki wyborów. Jak oni wystawili Nitrasa do pilnowania wyborów no to już Polakom i Polkom powinna się czerwona lampka zaswiecieć. Skoro PO-wcy tak bardzo nie są zadowoleni z wyników wyborów to po co w nich biorą udział. A w ogóle te ludzie powinni mieć zakaz startowania w polskich wyborach za: szkalowanie Polski, donoszenie na Polskę, działania na szkodę Polski, znieważenie ludzi, którzy bronią naszej granicy