Wybrany wątek opinii
Zaraz zaraz a czy to nie ta ekipa jest współwinna doprowadzenia kolei nadzalewowej do ruiny? A czy to nie oni odpowiadają za doprowadzenie basenu przy spacerowej do ruiny? A czy to nie oni przekonywali wraz z panią thun że przekop jest niepotrzebny bo można pływać przez Rosję? A czy to nie oni mówili że polska istnieje tylko teoretycznie? A czy to nie oni donoszą na Polskę w Brukseli? A czy to nie oni są prounijni a tym samym chcą aby Polska nie była krajem suwerennym? A czy to nie oni ramię w ramię z PIS segregowali Polaków na tych co się poddali eksperymentowi medycznemu i tych normalnych? A czy to nie oni popierali snaitaryzm w tym areszty domowe, szkodliwe lockdowny, palowanie milicji za brak maski? Jeśli na któreś z tych pytań można odpowiedzieć tak tzn że to są lucyferianie i zdrajcy. Wiecie co z takimi robić? I pytanie dodatkowe co motorówka zrobił dla Elbląga? A może dla kraju?
Do moderacji
Odpowiedz
31
4
@Mama Stiflera - Mama Stiflera - Jestem Paul Fintch. Wiesz co dziś robimy. Tylko wtedy bez bezzasadnego chwalenia tego pisu poproszę.
Do moderacji
Odpowiedz
1
14
@Mama Stiflera - Coś Ci się lalko odkleiło i to porządnie... ustalono już że PiS kablował w Brukseli wcześniej i zapomniał wół jak cielęciem był jak mawiają. Opozycji dokleimy winę za lockdown zdrowo Cię grzeje pod tym deklem. Pali się pod tymi stołkami PiS winnych będą szukać przegranej kampanii. Wtedy będzie to cyrk aż miło będzie patrzeć.
Do moderacji
Odpowiedz
6
19
@Mama Stiflera - Jak to co zrobił dla miasta, dla kraju?, wielkie NIC !!!, ale za to jaką kasiorę zgarnął I dalej zgarnia za tą ogromną wiedze w sprawie pogłębienia ostatniego 800 metrowego odcinka do Portu - taniej by wyszło pogłębić niż płacić juž tyle lat za nic nierobienie. Polska to bogaty kraj, bo I pagoda jes dla
Do moderacji
Odpowiedz
4
1