A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wiem jak się zachowywał w stosunku do pracowników Pan Siedler, ale teatr za jego kadencji wg mnie się rozwijał, sporo było ciekawych spektakli, po wcześniejszym marazmie.
Jako widz te 20 lat pracy pana dyrektora, oceniam pozytywnie.
Ktoś tu nie jest na bieżąco; -)
Szkoda, ze odchodzi. Nie powinien, obowiązkiem dyrektora było dokończyć prac budowlano-remontowych teatru i do tego powinny zobowiązać Go władze. Teatr miał i ma znaczące miejsce w kulturze.. i to nie budzi wątpliwośc iNie rozumiem... nie rozumiem "tych"zmia kadrowych w tym momencie, gdy remont jest na ukończeniuCoś z myśleniem naszych władz nie jest najlepiej. A nowy Dyrektor no coż.....
Te prace remontowo-budowlane powinny być już dawno zakończone. Proszę zobaczyć kiedy CSE skończyło swijavinwestycję.
Nareszcie!!!!! Dzieki Bogu te przemowy Siedlera byly beznadziejne, i te jego niesmaczne kawaly i buta...
Wiele można o nim powiedzieć, ale na pewno nie to, że ma klasę. Może potrafi stwarzać pozory na zewnątrz. W rzeczywistości to mały człowiek, z narcystycznym usposobieniem, parciem na szkło, zazdrosny o sukcesy innych. O ile pierwsze 10 lat jego dyrektury było znośne, o tyle ostatnie dziesięć to jakaś paranoja. Jest najlepszym przykładem na to, że niektórzy ludzie nie powinni mieć władzy, bo im szkodzi.
Trzeba zadbać o zabezpieczenie odpowiednich stanowisk dla koni w remontowanym Teatrze.
Jeszcze czas na dyrektora biblioteki, który niszczy ją od środka razem z ludźmi tam pracującymi. Jego zmiany, zmiany aby tylko zmieniać niekoniecznie na lepsze doprowadzają że czytelnicy pomalu odwracają się od tej placówki. Czytelnictwo leci na łeb i na szyję
W Bibliotece czas na zmianę. Obecna Dyrekcja jest zainteresowana wszystkim, poza książkami. W tej Bibliotece, poza starodrukami, stoją zbędne półki z kryminałami.