UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, ze odchodzi. Nie powinien, obowiązkiem dyrektora było dokończyć prac budowlano-remontowych teatru i do tego powinny zobowiązać Go władze. Teatr miał i ma znaczące miejsce w kulturze.. i to nie budzi wątpliwośc iNie rozumiem... nie rozumiem "tych"zmia kadrowych w tym momencie, gdy remont jest na ukończeniuCoś z myśleniem naszych władz nie jest najlepiej. A nowy Dyrektor no coż.....