UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze czas na dyrektora biblioteki, który niszczy ją od środka razem z ludźmi tam pracującymi. Jego zmiany, zmiany aby tylko zmieniać niekoniecznie na lepsze doprowadzają że czytelnicy pomalu odwracają się od tej placówki. Czytelnictwo leci na łeb i na szyję
Momo