UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nareszcie!!!!! Dzieki Bogu te przemowy Siedlera byly beznadziejne, i te jego niesmaczne kawaly i buta...
Nareszcie!!!!! Dzieki Bogu te przemowy Siedlera byly beznadziejne, i te jego niesmaczne kawaly i buta...