UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem jak się zachowywał w stosunku do pracowników Pan Siedler, ale teatr za jego kadencji wg mnie się rozwijał, sporo było ciekawych spektakli, po wcześniejszym marazmie.

Widz

Anuluj