UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem jak się zachowywał w stosunku do pracowników Pan Siedler, ale teatr za jego kadencji wg mnie się rozwijał, sporo było ciekawych spektakli, po wcześniejszym marazmie.
Widz
Nie wiem jak się zachowywał w stosunku do pracowników Pan Siedler, ale teatr za jego kadencji wg mnie się rozwijał, sporo było ciekawych spektakli, po wcześniejszym marazmie.
Widz