A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prawda, chodziło mi o towarzyszy z PO PSL SLD i kodziarstwo.
Święte słowa i jakże prawdziwe. Elbląg pełen jest takich zakompleksionych małych czlowieczków, obejmą byle stołek w zapyziałej instytucji i dają upust swym psychopatiom.
konkurs był ? czy po linii partyjnej?
Ma pani rację, gadkę to on miał przed spektaklami (cały czas grał rolę spikiera), ale w pracy z informacji w obiegu zewnętrznym - nie umiał zagrać roli dyrektora.
Czekamy na wywiad z nowym dyrektorem Teatru na łamach PORTELU, by dowiedzieć się coś więcej poza info z Wikipedii.
I zapraszamy milośnika jazdy konnej do Kadyn.
HUrrrraaaa!!!!
Wielka szkoda, Pan Dyrektor jest facetem z klasą. Będzie nam go brakowało !!!!
Ale jaja. Ten kandydat to raczej do stadniny koni w Kadynach.
zawsze dzien dobry mowil
z KO i PeŁO i nowej lewicy