60
12.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawda, chodziło mi o towarzyszy z PO PSL SLD i kodziarstwo.
harleyempolesie (2023.06.13)
Święte słowa i jakże prawdziwe. Elbląg pełen jest takich zakompleksionych małych czlowieczków, obejmą byle stołek w zapyziałej instytucji i dają upust swym psychopatiom.
Kkk (2023.06.13)
konkurs był ? czy po linii partyjnej?
(2023.06.13)

info

10  
  7
Ma pani rację, gadkę to on miał przed spektaklami (cały czas grał rolę spikiera), ale w pracy z informacji w obiegu zewnętrznym - nie umiał zagrać roli dyrektora.
zorro (2023.06.13)
Czekamy na wywiad z nowym dyrektorem Teatru na łamach PORTELU, by dowiedzieć się coś więcej poza info z Wikipedii. I zapraszamy milośnika jazdy konnej do Kadyn.
(2023.06.13)

info

16  
  0
HUrrrraaaa!!!!
uy (2023.06.13)

info

19  
  3
Wielka szkoda, Pan Dyrektor jest facetem z klasą. Będzie nam go brakowało !!!!
(2023.06.13)
Ale jaja. Ten kandydat to raczej do stadniny koni w Kadynach.
(2023.06.13)

info

9  
  17
zawsze dzien dobry mowil
(2023.06.13)
z KO i PeŁO i nowej lewicy
(2023.06.13)