UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze czas na dyrektora biblioteki, który niszczy ją od środka razem z ludźmi tam pracującymi. Jego zmiany, zmiany aby tylko zmieniać niekoniecznie na lepsze doprowadzają że czytelnicy pomalu odwracają się od tej placówki. Czytelnictwo leci na łeb i na szyję

Momo