No wreszcie Miruś spadł Jak ja sie ciesze. Jeszcze pare osób powinno z Teatru zniknąć.Były pracownik
No wreszcie Miruś spadł Jak ja sie ciesze. Jeszcze pare osób powinno z Teatru zniknąć.