Wybrany wątek opinii
Koniec budowy- remont teatru, takie to podziękowanie dla obecnego dyrektora..... ???
Do moderacji
Odpowiedz
23
46
@100% Elblążanin - Może jeszcze medal ? Każdy ma swoje pięć minut nawet w takiej robocie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0