Wybrany wątek opinii

Koniec budowy- remont teatru, takie to podziękowanie dla obecnego dyrektora..... ???
100% Elblążanin (2023.06.12)
@100% Elblążanin - Może jeszcze medal ? Każdy ma swoje pięć minut nawet w takiej robocie.
Czytelnik66 (2023.06.13)
Powrót do komentarzy