UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tej pory mieliśmy Rynkowskiego, choć nie do końca elblążanina. Prezydencie Wróblewski ! Ufundować stypendium naszej gwiazdeczce i stymulować koncerty, na początku w województwie. Gwiazdeczko bądź sobą, szlifuj talent. Patrząc i słuchając słyszałem słynną Banaszak ! @Kiepura.