UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratulacje Martynko, głos masz jak dzwon! Jak tylko Cię usłyszałam.. miałam ciary! Nie zmarnuj tego talentu, a emocje jakie dostarczyłaś mi, to na długo zostaną w pamięci. Bądź sobą, rozwijaj swój talent.. a mówiąc młodzieżowym żargonem... nie spieprz tego !
Kiki58