UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratulacje Martynko, głos masz jak dzwon! Jak tylko Cię usłyszałam.. miałam ciary! Nie zmarnuj tego talentu, a emocje jakie dostarczyłaś mi, to na długo zostaną w pamięci. Bądź sobą, rozwijaj swój talent.. a mówiąc młodzieżowym żargonem... nie spieprz tego !

Kiki58