UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Naszym kraju organizatorzy imprez wolą np. na Sylwestra, zapraszać wykonawców muzyki disco polo lub Marylę Rodowicz, śpiewających z play becków, niż dać szansę, naprawdę dobrze śpiewającym, uczestnikom The Voice. My, widzowie nie chcemy słuchać starych celebrytów (są wyjątki). Przełączam program, gdy widzę Martyniuka, Steczkowską, Górniak, czy Rodowicz. Młodym trudno o nowy repertuar, bo autorzy piosenek wolą sprzedać utwór wyjadaczom i mieć zapewniony zysk.
Bożena L.