A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
można Paniczowej nie trawić, można o niej mówić inne rzeczy, ale ma rękę do talentów w śpiewie i tyle w temacie...
Szkoda ze widzisz tylko samo wyjście na kort... żeby tam wyjsć, to niestety trzeba na to zapracować... praca praca i jeszcze raz praca... ciężka.
Każdy sukces wymaga pracy czy to na korcie czy na scenie.
@Asiek - O... jaki miastowy.... co to ma do rzeczy, czy wieś czy miastowy.
Gratulacje! Dla młodej, pięknej, utalentowanej, skromnej, wrażliwej Martyny! Brawo!
Pseudo gwiazdy za wyjście na scenę i śpiewając z playbacku też zarabiają po 100 tysięcy.
Wreszcie coś fajnego! I bez portu ! Moze na chwilę normalność zawita! Brawo
Gratulacje! Martyna najlepiej śpiewała. Jest bardzo ładna i skromna. Życzę powodzenia w życiu. Sądzę, że ma mądrych Rodziców i nie pójdzie drogą Roksany Węgiel czy Wiktorii Gabor, które od razu zrobiły z siebie, za wszelką cenę, dorosłe diwy.
Brawooo ! A ten niech sobie wyjdzie na kort to też dostanie. Tyko że kopa tam gdzie mu nogi wyrastają.
Brawo gratuluje! Ale program niestety nie daje nic, niestety. Wiele osób występowało i o wielu szybko zapomniano, tylko nieliczni się wybili, ale tylko dzięki silnej woli. Jeśli nie będziesz sama walczyć o swoją przyszłość, droga do sukcesu nie zapuka.
@tak - Ależ zazdrość cię zżera, przypuszczam, że nic nie potrafisz. No tak takie beztalencia jak ty potrafią być tylko zazdrosne i złośliwe. Szkoda mi ciebie.