45
30.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
można Paniczowej nie trawić, można o niej mówić inne rzeczy, ale ma rękę do talentów w śpiewie i tyle w temacie...
krytycznym okiem (2023.04.30)

info

24  
  2
Szkoda ze widzisz tylko samo wyjście na kort... żeby tam wyjsć, to niestety trzeba na to zapracować... praca praca i jeszcze raz praca... ciężka. Każdy sukces wymaga pracy czy to na korcie czy na scenie.
(2023.04.30)
@Asiek - O... jaki miastowy.... co to ma do rzeczy, czy wieś czy miastowy.
(2023.04.30)
Gratulacje! Dla młodej, pięknej, utalentowanej, skromnej, wrażliwej Martyny! Brawo!
Fanka (2023.04.30)
Pseudo gwiazdy za wyjście na scenę i śpiewając z playbacku też zarabiają po 100 tysięcy.
Już niedługo wieś Elbląg (2023.04.30)
Wreszcie coś fajnego! I bez portu ! Moze na chwilę normalność zawita! Brawo
(2023.04.30)

info

6  
  1
Gratulacje! Martyna najlepiej śpiewała. Jest bardzo ładna i skromna. Życzę powodzenia w życiu. Sądzę, że ma mądrych Rodziców i nie pójdzie drogą Roksany Węgiel czy Wiktorii Gabor, które od razu zrobiły z siebie, za wszelką cenę, dorosłe diwy.
Bożena L. (2023.04.30)

info

11  
  1
Brawooo ! A ten niech sobie wyjdzie na kort to też dostanie. Tyko że kopa tam gdzie mu nogi wyrastają.
odpowiedz dla madrali (2023.04.30)

info

1  
  1
Brawo gratuluje! Ale program niestety nie daje nic, niestety. Wiele osób występowało i o wielu szybko zapomniano, tylko nieliczni się wybili, ale tylko dzięki silnej woli. Jeśli nie będziesz sama walczyć o swoją przyszłość, droga do sukcesu nie zapuka.
(2023.04.30)
@tak - Ależ zazdrość cię zżera, przypuszczam, że nic nie potrafisz. No tak takie beztalencia jak ty potrafią być tylko zazdrosne i złośliwe. Szkoda mi ciebie.
Szkoda mi ciebie (2023.04.30)