UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze widzisz tylko samo wyjście na kort... żeby tam wyjsć, to niestety trzeba na to zapracować... praca praca i jeszcze raz praca... ciężka. Każdy sukces wymaga pracy czy to na korcie czy na scenie.


Anuluj