Wybrany wątek opinii
A mówią, że Elbląg to wiocha...
Może i tak, ale to wiocha z takimi talentami!!! Ha!!!
Do moderacji
Odpowiedz
35
3
@Asiek - O... jaki miastowy.... co to ma do rzeczy, czy wieś czy miastowy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Asiek - W finałowym odcinku brały udział aż, trzy osoby z Elbląga, powinno się o tym też pisać
Do moderacji
Odpowiedz
0
0