Wybrany wątek opinii

A mówią, że Elbląg to wiocha... Może i tak, ale to wiocha z takimi talentami!!! Ha!!!
Asiek (2023.04.30)
@Asiek - O... jaki miastowy.... co to ma do rzeczy, czy wieś czy miastowy.
(2023.04.30)
@Asiek - W finałowym odcinku brały udział aż, trzy osoby z Elbląga, powinno się o tym też pisać
Eltato (2023.05.03)
Powrót do komentarzy