Wybrany wątek opinii
@tak - Żal mi cię
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@tak - Ola boga trzeba popracować nad rozumem... A nie to za późno.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@tak - Ależ zazdrość cię zżera, przypuszczam, że nic nie potrafisz. No tak takie beztalencia jak ty potrafią być tylko zazdrosne i złośliwe. Szkoda mi ciebie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1