UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje! Martyna najlepiej śpiewała. Jest bardzo ładna i skromna. Życzę powodzenia w życiu. Sądzę, że ma mądrych Rodziców i nie pójdzie drogą Roksany Węgiel czy Wiktorii Gabor, które od razu zrobiły z siebie, za wszelką cenę, dorosłe diwy.

Bożena L.

Anuluj