UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje! Martyna najlepiej śpiewała. Jest bardzo ładna i skromna. Życzę powodzenia w życiu. Sądzę, że ma mądrych Rodziców i nie pójdzie drogą Roksany Węgiel czy Wiktorii Gabor, które od razu zrobiły z siebie, za wszelką cenę, dorosłe diwy.
Bożena L.