Elblążanka wygrała The Voice Kids

45
30.04.2023
Elblążanka wygrała The Voice Kids
(fot. fan page The Voice Kids na Facebooku)
14-letnia Martyna Gąsak podbiła swoim śpiewem serca publiczności i wygrała szóstą edycję ogólnopolskiego programu „The Voice Kids” w Telewizji Polskiej.

Martyna Gąsak na co dzień śpiewa w Studiu Artystycznym Katarzyny Panicz „Szalone” i „Szalone Małolaty”. W programie „The Voice Kids” zachwyciła jury już w pierwszym odcinku, wykonując trudny utwór „Never Enough” z musicalu „The Greatest Showman”. Występowała w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, dochodząc do finału programu. W sobotni wieczór podbiła swoim śpiewem serca widzów, którzy w głosowaniu esemesowym przyznali jej zwycięstwo.

- To jaką metamorfozę przeszłaś jest imponujące. Pamiętamy Twój pierwszy występ na scenie pod naszymi skrzydłami i wiemy, ile tremy Cię kosztował. Pamiętamy ćwiczenia relaksacyjne, które robiła z Tobą pani Maja, kiedy zjadała Cię trema, kiedy się stresowalaś, kiedy nie bylaś pewna „czy dasz radę”. A teraz? Widzimy świadomą, spokojną, pewną siebie, piękną, młodą artystkę. To niesamowicie satysfakcjonujące – napisało Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone” i „Szalone Małolaty” na swoim profilu na Facebooku.

- Dotarło do mnie, że spełniłam swoje największe marzenie w życiu, a przede wszystkim udało mi się w końcu uwierzyć w siebie. Pomyślałam, że moja ciężka praca i miłość do muzyki zostały zauważone i docenione - wyznała Martyna Gąsak tuż po ogłoszeniu wyników finału „The Voice Kids”. - Moim największym marzeniem jest wydać pierwszy debiutancki album, płynący prosto z mojego serca i opowiadający o całej mojej muzycznej przygodzie, która tak naprawdę dopiero się zaczyna - dodała.

W finale Martyna zaśpiewała utwór Beyone „If I were a boy” (zobacz tutaj). Za zwycięstwo w 6. Edycji The Voice Kids elblążanka otrzymała statuetkę, kontrakt z wytwórnią muzyczną i 50 tysięcy złotych na rozwój talentu.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratulacje:)))
(2023.04.30)

info

39  
  0
Gratuluję młodej artystce oraz jej promotorom ze Studia Szalone Małolaty. Robicie świetną robotę!
(2023.04.30)

info

41  
  3
@tak - Żal mi cię
(2023.04.30)
Jaka jest na šwiecie niesprawiedliwość, - Świątek za samo wyjście na kort ma więcej niż 50 000 zł, a tu ciężka praca - ćwiczenia, eliminacje, finały, trema I w końcu sukces, ale finansowo bardzo skromny! Wniosek, śpiewaj z rakietą ale tenisową.
(2023.04.30)
Wielkie brawa!!!
Czytelniczka22 (2023.04.30)

info

34  
  2
Widać że unii umysłowo.
....fan (2023.04.30)
@tak - Ola boga trzeba popracować nad rozumem... A nie to za późno.
Mózg (2023.04.30)
Myślę, że zasłużenie wygrała Martyna. Z takim Pieknym wyraznym głosem. Życze dalszych sukcesów na scenie.
(2023.04.30)

info

29  
  2
A mówią, że Elbląg to wiocha... Może i tak, ale to wiocha z takimi talentami!!! Ha!!!
Asiek (2023.04.30)
Drobna różnica jest taka, że Świątek jest najlepsza na świecie, czego również życzenie młodej piosenkarce. Inna sprawa to, że rożnice w wynagrodzeniach są rzeczywiście kolosalne.
bra (2023.04.30)