Wybrany wątek opinii

Jaka jest na šwiecie niesprawiedliwość, - Świątek za samo wyjście na kort ma więcej niż 50 000 zł, a tu ciężka praca - ćwiczenia, eliminacje, finały, trema I w końcu sukces, ale finansowo bardzo skromny! Wniosek, śpiewaj z rakietą ale tenisową.
(2023.04.30)
Widać że unii umysłowo.
....fan (2023.04.30)
Drobna różnica jest taka, że Świątek jest najlepsza na świecie, czego również życzenie młodej piosenkarce. Inna sprawa to, że rożnice w wynagrodzeniach są rzeczywiście kolosalne.
bra (2023.04.30)
Szkoda ze widzisz tylko samo wyjście na kort... żeby tam wyjsć, to niestety trzeba na to zapracować... praca praca i jeszcze raz praca... ciężka. Każdy sukces wymaga pracy czy to na korcie czy na scenie.
(2023.04.30)
Pseudo gwiazdy za wyjście na scenę i śpiewając z playbacku też zarabiają po 100 tysięcy.
Już niedługo wieś Elbląg (2023.04.30)
Powrót do komentarzy