Wybrany wątek opinii
Jaka jest na šwiecie niesprawiedliwość, - Świątek za samo wyjście na kort ma więcej niż 50 000 zł, a tu ciężka praca - ćwiczenia, eliminacje, finały, trema I w końcu sukces, ale finansowo bardzo skromny! Wniosek, śpiewaj z rakietą ale tenisową.
Do moderacji
Odpowiedz
8
54
Widać że unii umysłowo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Drobna różnica jest taka, że Świątek jest najlepsza na świecie, czego również życzenie młodej piosenkarce. Inna sprawa to, że rożnice w wynagrodzeniach są rzeczywiście kolosalne.
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
Szkoda ze widzisz tylko samo wyjście na kort... żeby tam wyjsć, to niestety trzeba na to zapracować... praca praca i jeszcze raz praca... ciężka.
Każdy sukces wymaga pracy czy to na korcie czy na scenie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
Pseudo gwiazdy za wyjście na scenę i śpiewając z playbacku też zarabiają po 100 tysięcy.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0