UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka jest na šwiecie niesprawiedliwość, - Świątek za samo wyjście na kort ma więcej niż 50 000 zł, a tu ciężka praca - ćwiczenia, eliminacje, finały, trema I w końcu sukces, ale finansowo bardzo skromny! Wniosek, śpiewaj z rakietą ale tenisową.