UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaka jest na šwiecie niesprawiedliwość, - Świątek za samo wyjście na kort ma więcej niż 50 000 zł, a tu ciężka praca - ćwiczenia, eliminacje, finały, trema I w końcu sukces, ale finansowo bardzo skromny! Wniosek, śpiewaj z rakietą ale tenisową.