UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale co to ma byc za ''droga '' ? Przedłużenie Ogólnej, prostopadle do Fromborskiej czy drugi pas Fromborskiej bo z artykułu nie można się rozeznać.


Anuluj