UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale co to ma byc za ''droga '' ? Przedłużenie Ogólnej, prostopadle do Fromborskiej czy drugi pas Fromborskiej bo z artykułu nie można się rozeznać.
Ale co to ma byc za ''droga '' ? Przedłużenie Ogólnej, prostopadle do Fromborskiej czy drugi pas Fromborskiej bo z artykułu nie można się rozeznać.