UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - Chodzi o droge, ktora bylaby przedluzeniem ogolnej i dalej do Krolewieckiej. Jest gdzies to na planach rozwoju glownej sieci drogowej miasta.

nie_ma_czasow

Anuluj