UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cale szczęście że to Pan Sławomir Skorupa a nie TeofilSkorupa. Jestem szczęśliwy i spokojny. Bardzo mądre i rozsądne posunięcie z UM.


Anuluj