UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cale szczęście że to Pan Sławomir Skorupa a nie TeofilSkorupa. Jestem szczęśliwy i spokojny. Bardzo mądre i rozsądne posunięcie z UM.
Cale szczęście że to Pan Sławomir Skorupa a nie TeofilSkorupa. Jestem szczęśliwy i spokojny. Bardzo mądre i rozsądne posunięcie z UM.