Dziękujmy PiSowi za tą drożyznę!! Podziękujmy im w nadchodzących wyborach. Nigdy więcej!Andrzej79
Dziękujmy PiSowi za tą drożyznę!! Podziękujmy im w nadchodzących wyborach. Nigdy więcej!