Wybrany wątek opinii

A gdzie opinia towarzysza lubie. kefira? Czyżby wreszcie trafił do wariatkowa? Ty Teofil też się szykuj. Razem będzie wam raźniej.
(2023.01.26)
ależ Teofil, bardzo lubie. kefir
(2023.01.26)
Powrót do komentarzy