UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@gagar - Tak, jasne tylko PIS nas ocali, tylko PIS na da, PIS nam opłaty zmniejszy, TYLKO OBIECA, na prawdę tylko ten PIS ns oszuka, jak nie oszukał jeszcze nikt. Naobiecuje i jak zwykle wydyma. Nowe referendum chcecie przegrać? Nadal stołki w porcie pachną z daleka?