UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbkąg to szczególny region, tylko komuchy albo liberałowie. Zacofanie jak na XXI wiek straszne.
Kazek001
Elbkąg to szczególny region, tylko komuchy albo liberałowie. Zacofanie jak na XXI wiek straszne.
Kazek001