A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
potocka prosi o surogatke
Pieniądze szczęścia nie dają ale zmiana i zatrudnienie nowych trenerów w Starcie uszczęśliwiła by niejednego
budzet miasta ok 600mln zl.1% na sport to jest minimum w cywilowanych spolecznosciach czyli wychodzi 6min zl.
Black Eyed Peas dostał 5 milionów złotych za trzy piosenki na Sylwestrze Marzeń czyli tyle ile roczny budżet na Elbląski sport. Brawo PiS.
Druzynki piłkarskie które nie osiągają wyników dostaną najwięcej kasy a lekkoatletyka z medalowymi sukcesami praktycznie zero wsparcia. Taka to logika wg spsionego ptazka
Alex ty nawet swojego imienia polskiego się wstydzisz, a glos podnosisz w sprawach Polski regionalnej.
Dobrze liczyć umiesz. Tyle to wyjdzie jak się podsumuje koszty użytkowe obiektów MOSiR. CSB. A8.Dolinka. Etc.
Jak znasz to podaj przykłady. Twoje wolę to koniowi możesz zameldować. Jedne kluby mądrze znają swoje potrzeby jak widzę. Rękę sobie dam obciąć, że EKS dostanie swoje 560tys. Inne z czapy wymagania. Regulamin się pozmieniał czy Concordia wrzuca wniosek żeby nie dostać złotówki? Bez sensu.
To jest policzalne. Budżet 2021 plus inflacja plus jakiś progres. Dla Olimpii min bańka nawet kosztem Startu gdzie przychodzi na mecze garstka osób.5 ludków w klubie kibica na ręcznej vs 200 osób na łuku A8 np. Wszystko na ten temat.
Jeśli chodzi o poziom sportowy to raczej nie można porównywać kopaczy z 2ligi do dziewczyn ze Startu grających jakby nie było w najwyższej lidze. To one reprezentują Elbląg w całym kraju.