UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak znasz to podaj przykłady. Twoje wolę to koniowi możesz zameldować. Jedne kluby mądrze znają swoje potrzeby jak widzę. Rękę sobie dam obciąć, że EKS dostanie swoje 560tys. Inne z czapy wymagania. Regulamin się pozmieniał czy Concordia wrzuca wniosek żeby nie dostać złotówki? Bez sensu.