UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak znasz to podaj przykłady. Twoje wolę to koniowi możesz zameldować. Jedne kluby mądrze znają swoje potrzeby jak widzę. Rękę sobie dam obciąć, że EKS dostanie swoje 560tys. Inne z czapy wymagania. Regulamin się pozmieniał czy Concordia wrzuca wniosek żeby nie dostać złotówki? Bez sensu.