UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli chodzi o poziom sportowy to raczej nie można porównywać kopaczy z 2ligi do dziewczyn ze Startu grających jakby nie było w najwyższej lidze. To one reprezentują Elbląg w całym kraju.

Tak to widzę.

Anuluj