UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli chodzi o poziom sportowy to raczej nie można porównywać kopaczy z 2ligi do dziewczyn ze Startu grających jakby nie było w najwyższej lidze. To one reprezentują Elbląg w całym kraju.
Tak to widzę.
Jeśli chodzi o poziom sportowy to raczej nie można porównywać kopaczy z 2ligi do dziewczyn ze Startu grających jakby nie było w najwyższej lidze. To one reprezentują Elbląg w całym kraju.
Tak to widzę.