22
29.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tacy sportowcy jak Adrian przynoszą sławę temu krajowi na arenach międzynarodowych.
ElbląskiJanusz (2022.12.29)

info

8  
  1
To miasto smutne jak jesień średniowieczna nie zasługuje na takich wybitnych sportowców. Dziękujemy wam WSZYSTKIM za wasz wysiłek, pracę i poświęcenie. Pozdro
ElbląskiJanusz (2022.12.29)

info

4  
  2
@TakToJa - Tak z ciekawości to ile te grajki dostają na łapę za tę nędzną grę?
ElbląskiJanusz (2022.12.29)
@ElbląskiJanusz - W drgiej lidze czytaj trzeciej, prezes czytaj ksiądz, musi min. dać 5 koła - inaczej nikomu nie opłaca się wciągać pończoch czytaj getrów..
(2022.12.29)
O curva ale kyrk czytaj cyrk. Dzięki ziomuś. Pozdro.
ElbląskiJanusz (2022.12.30)
jacy sportowcy ???!!!, Żeby było na prawdę dobrze to trzeba by było mieć olimpijczyków - a czym tu się pochwalić - udziałem w zawodach jakiejś marnej rangi??? Już nie mówię o piątoligowych kopaczach bo na to szkoda słów. Pozostałe dyscypliny nie są zbyt widowiskowe i nie przyciągają sponsorów.
misiek778 (2022.12.30)

info

1  
  0
Panie redaktorze za dużo pan wymaga, jak to pan ujął, od głównego lokatora z ul. Łączności. Czy pan nie widzi, że sport temu panu przeszkadza / dlatego otacza się takimi osobami - dyrektor od sportu, dyrektor MOSiR /, którzy raczej mu przytakują niż by mieli się jakimś pomysłem narazić na utratę "przyjemnej" pracy? I tak jest nawet z radnymi, co może np. dolosowany "rzut monetą" z jego KWWWW długoletni dyrektor d/s sportu za czasów ś. p.prezydenta Słoniny? No nic, a co może radny zamiennik "spiker", no też nic? Dopóki główny lokator z ul. Łączności będzie dobierał ludzi uległych i przytakujących, dopóty tak się będzie działo w naszym mieście - i nie tylko chodzi tu o sport - niestety, czyż nie tak panie redaktorze?
kij (2022.12.30)

info

2  
  0
@ElbląskiJanusz - Jestem za pomocą finansowa w przygotowaniach dla Adriana warto, pasja zawziętość to co robi dla siebie i sportu. Aby tak dalej; )
Kolega z dawnych lat (2022.12.30)
Prezydent jest pasjonatem sportu Codziennie pokonuje schodami drogę na pierwsze piętro do swojego gabinetu. Co niedziele biega i pływa skacze w dal... a wczoraj był na łyżwach
(2022.12.30)

info

2  
  0
@TakToJa - Tak tak. Bo aktorzy i tancerze tez sobie zbudowali teatr i wyremontowali Światowid. Takie krótkowzroczne patrzenie, to jeden z powodów tego, że Elbląg jest gdzie jest.
Pelé (2022.12.30)