A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tacy sportowcy jak Adrian przynoszą sławę temu krajowi na arenach międzynarodowych.
To miasto smutne jak jesień średniowieczna nie zasługuje na takich wybitnych sportowców. Dziękujemy wam WSZYSTKIM za wasz wysiłek, pracę i poświęcenie. Pozdro
@TakToJa - Tak z ciekawości to ile te grajki dostają na łapę za tę nędzną grę?
@ElbląskiJanusz - W drgiej lidze czytaj trzeciej, prezes czytaj ksiądz, musi min. dać 5 koła - inaczej nikomu nie opłaca się wciągać pończoch czytaj getrów..
O curva ale kyrk czytaj cyrk. Dzięki ziomuś. Pozdro.
jacy sportowcy ???!!!, Żeby było na prawdę dobrze to trzeba by było mieć olimpijczyków - a czym tu się pochwalić - udziałem w zawodach jakiejś marnej rangi??? Już nie mówię o piątoligowych kopaczach bo na to szkoda słów. Pozostałe dyscypliny nie są zbyt widowiskowe i nie przyciągają sponsorów.
Panie redaktorze za dużo pan wymaga, jak to pan ujął, od głównego lokatora z ul. Łączności. Czy pan nie widzi, że sport temu panu przeszkadza / dlatego otacza się takimi osobami - dyrektor od sportu, dyrektor MOSiR /, którzy raczej mu przytakują niż by mieli się jakimś pomysłem narazić na utratę "przyjemnej" pracy? I tak jest nawet z radnymi, co może np. dolosowany "rzut monetą" z jego KWWWW długoletni dyrektor d/s sportu za czasów ś. p.prezydenta Słoniny? No nic, a co może radny zamiennik "spiker", no też nic? Dopóki główny lokator z ul. Łączności będzie dobierał ludzi uległych i przytakujących, dopóty tak się będzie działo w naszym mieście - i nie tylko chodzi tu o sport - niestety, czyż nie tak panie redaktorze?
@ElbląskiJanusz - Jestem za pomocą finansowa w przygotowaniach dla Adriana warto, pasja zawziętość to co robi dla siebie i sportu. Aby tak dalej; )
Prezydent jest pasjonatem sportu
Codziennie pokonuje schodami drogę na pierwsze piętro do swojego gabinetu.
Co niedziele biega i pływa skacze w dal... a wczoraj był na łyżwach
@TakToJa - Tak tak. Bo aktorzy i tancerze tez sobie zbudowali teatr i wyremontowali Światowid. Takie krótkowzroczne patrzenie, to jeden z powodów tego, że Elbląg jest gdzie jest.