Wybrany wątek opinii
Jak stać klub Olimpia na płacenie takich pensji miernym kopaczom, to niech sobie sfinansują podgrzewana płytę boiska, Nie ma pieniędzy na mrożenie lodu na kablarze, dla tysięcy elblążan a mamy finansować podgrzewana płytę boiska dla 1000 kibiców.
Dlaczego mieszkańcy Elbląga mają finansować sport zawodowy jakim jest piłka nożna, niech to finansuje prezes z sekty koloratek
mają z czego. Olimpia nigdy nic nie osiągnęła i nic nie osiągnie, szkoda kasy podatników na miernych grajków.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@TakToJa - Tak z ciekawości to ile te grajki dostają na łapę za tę nędzną grę?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@ElbląskiJanusz - W drgiej lidze czytaj trzeciej, prezes czytaj ksiądz, musi min. dać 5 koła - inaczej nikomu nie opłaca się wciągać pończoch czytaj getrów..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
O curva ale kyrk czytaj cyrk. Dzięki ziomuś. Pozdro.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@TakToJa - Tak tak. Bo aktorzy i tancerze tez sobie zbudowali teatr i wyremontowali Światowid. Takie krótkowzroczne patrzenie, to jeden z powodów tego, że Elbląg jest gdzie jest.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Pelé - Tylko tym aktorom nikt nie płaci 6-10 tyś co miesiąc, tak jak tym miernym grajkom, których trudno nazwać sportowcami. Z kina teatru, Światowi-du korzysta 30 procent społeczeństwa miasta, a te mecze niby piłkarzy generują same koszty, zero zysku dla mieszkańców którzy płacą podatki. Jakiś czas temu to takie grajki jak teraz ma Olimpia i jest tam gdzie jest to ludziki musieli chodzić do pracy a po pracy bawić się w to co teraz nazywają wielkim sportem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0