UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jacy sportowcy ???!!!, Żeby było na prawdę dobrze to trzeba by było mieć olimpijczyków - a czym tu się pochwalić - udziałem w zawodach jakiejś marnej rangi??? Już nie mówię o piątoligowych kopaczach bo na to szkoda słów. Pozostałe dyscypliny nie są zbyt widowiskowe i nie przyciągają sponsorów.

misiek778

Anuluj