UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie redaktorze za dużo pan wymaga, jak to pan ujął, od głównego lokatora z ul. Łączności. Czy pan nie widzi, że sport temu panu przeszkadza / dlatego otacza się takimi osobami - dyrektor od sportu, dyrektor MOSiR /, którzy raczej mu przytakują niż by mieli się jakimś pomysłem narazić na utratę "przyjemnej" pracy? I tak jest nawet z radnymi, co może np. dolosowany "rzut monetą" z jego KWWWW długoletni dyrektor d/s sportu za czasów ś. p.prezydenta Słoniny? No nic, a co może radny zamiennik "spiker", no też nic? Dopóki główny lokator z ul. Łączności będzie dobierał ludzi uległych i przytakujących, dopóty tak się będzie działo w naszym mieście - i nie tylko chodzi tu o sport - niestety, czyż nie tak panie redaktorze?
kij