UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie redaktorze za dużo pan wymaga, jak to pan ujął, od głównego lokatora z ul. Łączności. Czy pan nie widzi, że sport temu panu przeszkadza / dlatego otacza się takimi osobami - dyrektor od sportu, dyrektor MOSiR /, którzy raczej mu przytakują niż by mieli się jakimś pomysłem narazić na utratę "przyjemnej" pracy? I tak jest nawet z radnymi, co może np. dolosowany "rzut monetą" z jego KWWWW długoletni dyrektor d/s sportu za czasów ś. p.prezydenta Słoniny? No nic, a co może radny zamiennik "spiker", no też nic? Dopóki główny lokator z ul. Łączności będzie dobierał ludzi uległych i przytakujących, dopóty tak się będzie działo w naszym mieście - i nie tylko chodzi tu o sport - niestety, czyż nie tak panie redaktorze?

kij